top of page

Turkish Global Society

Updated: Mar 31


Linkingbridge medya ailesi olarak sizlerle yeni mecramızda buluşmanın heyecanını taşıyoruz. Lüksemburg’dan tüm dünyaya ‘merhaba’ derken ilk sayımızda kendimizden bahsetmek istedik. Linkingbridge, uçak içi medya planlama ve reklam satışında uzmanlaşmış bir medya şirketi. 2009 yılından beri sürdürdüğümüz havayolu şirketlerinin uçakiçi dergi/ekran reklam satışı, şirketimizin hâlâ ana faaliyet alanını oluşturuyor.


Türk Hava Yolları başta olmak üzere Etihad Airways, Air Canada, Tap Portugal, Qatar Airways, China Airlines, Eva Air gibi şirketler reklam satışını üstlendiğimiz havayollarından bazıları. Pandemi sürecinde basımı durdurulan Skylife ve SkylifeBUSINESS başta olmak üzere diğer uçakiçi dergilerinin reklam satışına ise önümüzdeki aylarda yeniden başlamayı öngörüyoruz.


Uçakiçi mecralarının yanısıra dünyaca ünlü iş dünyası dergilerinin reklam çalışmalarını da aktif bir şekilde yönetiyoruz. Türkiye’nin en prestijli iş ve ekonomi dergilerinden Bloomberg Businessweek Türkiye ve Harvard Business Review Türkiye bu dergilerden en önemlileri.


“DİLİNDEN ANLAYAN” YURTDIŞI TÜRK FİRMALARI WWW.LOOKUM.CO’DA


2018’in son günlerinde hayata geçirdiğimiz LoOkum projemiz sayesinde şimdiye kadar yüzlerce firma ile kullanıcılarımızın buluşmasını ve firmaların kendi aralarında ortaklık kurmalarını sağladık. Gerçekleştirdiğimiz seminer, webinar ve networking gibi etkinliklerde de alanında uzman, pek çok saygın ismi, takipçilerimizle bir araya getirdik. Amacımız, aynı değerleri paylaşan bizlerin profesyonel iş birliği yapmasını sağlamak.


LOOKUM.CO’DA KURUMSAL ÜYELIĞIN AVANTAJLARI NELERDIR?


LoOkum’daki firma rehberine dahil olmak için temel paketimiz hala ücretsiz, ancak Mayıs 2023 itibariyle katma değerli servisler sunacağımız bir abonelik sistemine geçiş yapıyoruz. Siz de Avrupa’nın pek çok şehrindeki potansiyel iş ortaklarıyla tanışmak ve sunduğumuz tanıtım imkanlarından yararlanarak daha geniş kitleyi hedeflemek isterseniz üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz. Size uygun paketi seçmek ve bilgi almak için kurumsal@lookum.co adresine talebinizi iletmeniz yeterli. Mart ayı itibariyle teknolojik altyapısı güçlendirilerek beta yayınında olan websitemiz, Türkiye’nin lider markalarına ve yurtdışındaki müşterilerimize hizmet veren yazılım ortağımız NextLua Yazılım tarafından geliştirildi.


FİYU DERGİ YOLCULUĞUNA DEVAM EDİYOR

Londra merkezli Lydia Media ile yurtdışındaki Türkçe konuşan çocuklarımıza özel çıkardığımız Fiyu ve Fiyu Mini dergilerimiz, tematik sayılarla yolculuğuna devam ediyor. Fiyu ve Fiyu Mini’nin tüm sayılarına www.fiyudergi.com adresinden ulaşabilirsiniz. Dergilerimizden toplu olarak edinmek için bilgi@fiyudergi.com adresinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.


DİJİTAL DÜNYADAKİ TÜM İHTİYAÇLARINIZ VE MARKA STRATEJİLERİNİZ İÇİN 100 KİŞİLİK BİR EKİBİMİZ VAR


Türkiye’nin lider dijital pazarlama ve teknoloji ajanslarıya kurduğumuz iş ortaklığımız sayesinde yurtdışındaki üye Türk firmalarımızın dijital projelerine, markalaşma süreçlerine ve yazılım ihtiyaçlarına yoğun bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Girişimlerinizi geliştirmek için ihtiyacını duyacağınız; kurumsal kimlik çalışmaları, sosyal medya yönetimi, SEO analizi, içerik pazarlama, influencer marketing, dijital reklam planlaması, web sitesi tasarımı ve geliştirmesi, mobil yazılım hizmetleri için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.


Tüm bu gelişmeleri hayata geçirmek için yoğun bir mesai harcıyoruz ve oldukça heyecanlıyız. Bu anlamda sizlerin de 2023 profesyonel planlarınızı merak ediyoruz. Paylaşmak isterseniz, ben ve arkadaşlarım buradayız; gelin anlatın, daha geniş kitleye ulaşmanızı sağlayalım


36 views0 comments

Comments


bottom of page