top of page
Aret Vartanyan ile Buyrun Konuşalım
Aret Vartanyan ile Buyrun Konuşalım

Fri, 07 Jun

|

Alfred Schnitte Akademie International

Aret Vartanyan ile Buyrun Konuşalım

Sahnede Kişisel Dönüşüm Yolculuğu

Yer & zaman

07 Jun 2024, 20:00 – 21:30

Alfred Schnitte Akademie International, Max-Brauer-Allee 24, 22765 Hamburg, Germany

Etkinlik Hakkında

Her programda yaşamı sorgulatırken , günlük hayattaki sorulara cevap, sorunlara çözüm üreten yaklaşım ve önerilerini izleyicilerle deneyim yaşatarak buluşturacak. Program dahilinde ünlü bir konuğun konu başlığındaki düşünceleri ve yaşanmışlıklarına da yer verilecek. Önyargısız, samimi ve interaktif bu sohbetleri kaçırmayın.

Yaşam amacını, ’Dünyada bir tek insanı bile dışarıda bırakmadan, her bireyin kendini ve yaşam amacını sevgi üzerine kurulu bir zeminde gerçek kılmasını sağladığı bir dünyaya hizmet etmek’ olarak ifade eden Aret Vartanyan, her şeyden önce insana inanıyor. 

Din, dil, ırk, ünvan, cinsiyet, zengin-fakir gibi etiketlerin ötesinde insanın gerçekliğinin altını çizerken çalışmalarıyla kısa sürede yüzbinlerce insanın yaşamında farklılık yarattı. Aret Vartanyan iki milyondan fazla okura ulaşan 9 kitabının ardından 10. kitabını okurlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. 

Eş zamanlı uzun süreli televizyon programlarına da imza atan Aret Vartanyan yüzbinlerce izleyicinin oluşturduğu paylaşım platformu ile çalışmalarına devam ediyor.

Kayıt / Bilet

  • Standart Bilet

    Sale ends: 07 Jun, 21:30
    €50.00
    +€1.25 service fee

Total

€0.00

Etkinliği paylaşın

bottom of page