top of page

LoOkum Talks: Piraye ile “Gerçekte-n Seyir” Eğitimleri başlıyor


SEYİR Romanının Yazarı Piraye Yurtdışı Turuna çıkıyor.
2019 Kasım ayında ilk baskısı yapılan ve 270. baskısı ile en çok okunanlar arasında yer alan SEYİR romanıyla ün salan Piraye, 2022 yılında Avrupa’daki okuyucularıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Çok severek yaptığı ve üst düzey yöneticiliğe kadar yükseldiği işine rağmen, “Bulmam gereken bir şey var” hissini bir türlü yenemeyen Piraye Erdoğan, yurt içi ve yurt dışında uyanış odaklı farklı spiritüel metodlar üzerine pek çok eğitime katıldı ve araştırmalar yaptı. İnsanın kendini gerçekleştirmesi diye adlandırdığı tatmin, huzur ve başarıyı deneyimleyeceği bir yaşamı oluşturabilme  formülünü  bulabilmek onun en büyük hedefi oldu. Yıllarca bu alanda bilgi biriktirdi, bilgilerden çıkarımlarını oluşturdu ve bu çıkarımları yaşama nasıl aktaracağını çözmeye çalıştı.

Zihin konusunda edinmiş olduğu bilgileri, ulaştığı anlayışı ve geliştirdiği yöntemleri nefes ile birleştirerek kendi dönüşümünü yaşadı.  Kendi  dönüşüm yolculuğunun etkilerinin sürekliliği onda bunu herkese anlatabilmek arzusunu yarattı.  Geliştirdiği ve ‘Zihin koçluğu’ diye tanımladığı zihin dönüşümü çalışmaları ile nefesi biraraya getirerek kendi disiplinini oluşturmak amacıyla Nefes Eğitimini tamamlayarak Nefes Eğitmeni oldu. Ardından “Özgür Zihin, Özgür Nefes’’ planını oluşturdu, workshop’ını yazdı ve uygulamaya başladı.

Yakaladığı başarı onu 28 yıl içinde yaşadığı kurumsal yaşam ile ilgili de çözümler geliştirmeye de itti. Bu doğrultuda ‘Özgür Zihin ile İş-lemek’ adlı kurumsal eğitimini yazdı. Benzersiz ve etkisinin sürekliliği yıllar içinde kanıtlanmış zihin dönüşüm programını, daha geniş kitlelere duyurabilmek amacıyla ‘KENDİNE ÖZGÜRLEŞMEK’  adı ile online platforma taşıdı.

İnsanın yegane amacının kendini gerçekleştirmek olduğuna odaklanması  onu benzersiz bir sistem olan Human Design ile karşılaştırdı ve bu sistemin eğitimlerini alarak ‘Living Your Design Guide’ eğitmenliği sertifikasını aldı. Böylelikle, tüm dünyada bu eğitimi verebilme yetisini ve hakkını kazandı. Human design alanında devam ettiği eğitimlerle, Living Your Design grup eğitimleri verebilmek yanında,  Human Design Kişisel Analiz uygulamalarında da eğitimlerini tamamlayarak ‘Human Design Temel ve İleri Seviye Analisti’ oldu.

2019 Kasım ayında  ‘SEYİR’ adlı ilk romanı yayınlandı. 270. baskısına ulaşarak en çok satanlar listesine giren Seyir, dönüşümü seçenlere rehber olmak üzere işlemektedir.

Piraye Erdoğan ise, bugün halen kurucusu olduğu Delphin Piraye sisteminin bizzat yetiştirdiği ‘Özgür Zihin & Nefes’ koçlarından oluşan  ekibi ile birlikte gerek bireysel gerek kurumsal hizmetler kapsamında karşılaştığı herkesin var olabilmesine ve ‘Tam da istediği gibi bir yaşamı’ oluşturmasına rehber ve destek olabilmek için çalışmaya devam etmektedir.

Piraye , yurtdışındaki okuyucu ve takipçileriyle buluşmak için Avrupa Turuna çıkıyor. 2 aşamadan oluşacak ve Kasım 2021 – Nisan 2022 dönemini kapsayacak tur kapsamında Lüksemburg, Amsterdam, Berlin, Frankfurt, Stockholm, Zürih/Paris ve Londra’da workshoplar verecek. Sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleşecek eğitimlerin yanı sıra imza günleri de organize edecek.

8 Haftalık “KENDİNE ÖZGÜRLEŞMEK” eğitimin yeniden tasarlanarak ilk 4 dersin ‘GERÇEKTE-N SEYİR ETMEK’ başlığıyla iki tam güne düşürüldüğü** ve eğitim sonrasında Zoom üzerinden 2 ayrı atölye çalışmasıyla bilgilerin pratiğe dökülebileceği bu özel eğitime sınırlı sayıda kontenjan (30 kişi) ayrılacaktır.

Kişinin bireysel dönüşümünü başlatabilmesi için öncelikle kendi gerçeğine uyanması ve hem kendinin ve hem de sistemin gerçek işleyişini kavraması gerekmektedir. Bunun için gerekli tüm çözümlemeleri, gerekli tüm bilgi ve donanımı kişiye sunan bu programda zihin seviyesinde yapılan aktarımlar ile kişinin kendi zihninden özgürleşerek nihayet kendi benzersiz varoluşunu gerçekleştirmesini ve tam da istediği gibi bir yaşamı deneyimlemesini sağlayacak noktaya gelmesi sağlanır.

Bu özgün eğitim, kişinin zihinsel faaliyetlerinin onu esir alan/yöneten halden çıkarılması ve, kişinin zihnini An içinde “akıl” olarak kullanacağı, gerçek işlevine döndürülmesi çalışmalarını kapsar.  Bu süreçte kişi, gerçek kimliğine uyanarak “Kurban Olmak” halinden “Olmak” haline geçiş yapar. Böylelikle kişinin kendini tekrarlayan bir tepki makinesi olmaktan çıkıp, tatmin, başarı ve huzuru yaşayabilecek gerçek bir insan gibi işlemesi sağlanır.

Program, Piraye’nin geliştirdiği özel zihin dönüşüm uygulama çalışmalarının katılımcılara kullanımının öğretilmesini de kapsar. Böylelikle katılımcılar program sonrasında kendi kendilerinin zihin koçu olabildikleri yepyeni bir yaşama adım atarlar.

Piraye’nin kendi ağzından aktardığı eğitimin içeriğini ve sizlere davetini e-posta adresini girerek buradan görüntüleyebilirsiniz.


Öngörülen tur programı 12-13 Kasım (Cumartesi – Pazar), Lüksemburg 15-16 Kasım (Salı – Çarşamba), Amsterdam 19-20 Kasım (Cumartesi – Pazar), Berlin  23–24 Kasım (Çarşamba, Perşembe), Frankfurt

Etkinlik Ücreti:

Etkinlik ücretimiz 650€ olmakla birlikte, katılım onayı için yapılacak ilk kısmi ödemenin ardından kalan tutarı taksitler halinde de ödeyebilirsiniz.

Katılım ücretine dahil olacaklar;

  1. 2 gün boyunca toplam 12 Saat sürecek Zihin Dönüşümü eğitimi ve uygulamaları

  2. Özgür Zihin Eğitmeni Burcu Uğur tarafından Zoom üzerinden verilecek “Zihin Koçluğu Atölyesine” 2 seans Katılım Hakkı

  3. Piraye Erdoğan’ın, 12 Kasım akşamı gerçekleştireceği söyleşi ve imza etkinliğine katılım hakkı

  4. Eğitim boyunca molalarda sunulacak çay/kahve ve atıştırmalıklar.

Etkinliğe dair diğer gelişmeler için LoOkum’un Facebook ve Instagram hesapları ile Piraye’nin Instagram hesabını da takip etmenizi öneririz.

Bu özel eğitim programına katılmak veya yalnızca “İmza & Söyleşi” etkinliğine kayıt olmak için https://lookumrehber.com/events/ sayfamızı ziyaret edebilir veya abidin@lookum.co adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Not: Eğitim programına devam etmek isteyen katılımcılarımız “Kendine özgürleşmek” 5.offline dersi satın alarak eğitime kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Piraye Erdoğan özgeçmiş https://www.delphinpiraye.com/piraye.html

1 view0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page