top of page

About Me.

Günlük ve dönemsel ihtiyaçlarınız için aradığınız Türk firmalarına artık tek bir uygulama üzerinden kolay ve ücretsiz olarak erişebileceksiniz.

Yıllardır yurtdışında “dilimizden anlayan” birini bulamamanın eksikliği ve bu nedenle yaşadığımız sıkıntılar ile, 2017 Temmuz ayında bu alandaki eksiklikleri giderecek bir proje fikri doğdu. Çeşitli ülkelerden birçok Türk firmanın da görüşlerini alarak yol haritası belirledik ve “Dilinden Anlar” sloganı ile ilk adımı attık. Bugün Türk toplumuna böyle bir hizmette bulunmanın haklı gururunu taşıyoruz!

Hukuk büroları, vergi danışmanları, sigortacılar, tercümanlık ofisleri, yaşam koçları, Türk marketleri, kuaförler, özel ders verenler, müzik grupları ve pek çok farklı sektörden binlerce firma. LoOkum.co sitesinde sizleri bekliyor.

Kullanıcı olarak firmaların detaylı profil sayfalarına girerek bilgi edinebilir, firmalar ile doğrudan iletişime geçebilir, firmaların size özel düzenleyeceği kampanyalardan faydalanabilirsiniz.


LoOkum ayrıca firmalara da hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan LoOkum işletme hesabı oluşturarak; ürün, hizmet ve kampanyalarını daha geniş bir kitleye tanıtabilme imkanı sunuyor. LoOkum’un sunduğu hizmetler ve reklam seçenekleri ile bu avantajı kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Ücretsiz ve ücretli üyelik seçeneklerini incelemek için menüde bulunan https://www.linkingbridge.net/plans-pricing 

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.  

 

Firma ekleme, üyelik işlemleri, vb. gibi tüm teknik konulara dair sorularınız için kurumsal@lookum.co e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. LoOkum ekibi olarak en kısa sürede size yardımcı olacağız. 

 

Platformumuza üye olarak yurtdışında yaşayan veya seyahat planlayan tüm dostlarımıza bu servisin ulaşmasında bizlere destek olabilirsiniz. Ayrıca firmanızı eklemek veya firma önerisinde bulunmak için websitemizdeki formu doldurabilir veya bizlere ulaşarak LoOkum ailesine katılabilirsiniz. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz!

Son olarak LoOkum, aşağıdaki etkinlik görsellerimizde göreceğiniz üzere düzenli olarak Lookum TALKs ve Networkig etkinlikleri gerçekleştirmektedir. Yaklaşan etkinliklerimize dair detaylı bilgileri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

LoOkum

bottom of page