LoOkum

Günlük ve dönemsel ihtiyaçlarınız için aradığınız Türk firmalarına artık tek bir uygulama üzerinden kolay ve ücretsiz olarak erişebileceksiniz.

Yıllardır yurtdışında “dilimizden anlayan” birini bulamamanın eksikliği ve bu nedenle yaşadığımız sıkıntılar ile, 2017 Temmuz ayında bu alandaki eksiklikleri giderecek bir proje fikri doğdu. Çeşitli ülkelerden birçok Türk firmanın da görüşlerini alarak yol haritası belirledik ve “Lookum - dilinden anlar” sloganı ile ilk adımı attık. Bugün Türk toplumuna böyle bir hizmette bulunmanın haklı gururunu taşıyoruz!

Hukuk büroları, vergi danışmanları, sigortacılar, tercümanlık ofisleri, yaşam koçları, Türk marketleri, kuaförler, özel ders verenler, müzik grupları ve pek çok farklı sektörden binlerce firma Lookum.co iOS / Android mobil uygulasında sizleri bekliyor.

 

Uygulamayı indirme linkleri: 

iOS/Apple Store:    https://apple.co/2E7ZIEP        I Android/ Google Play Store:        http://bit.ly/2IAZTa4
 

Firmaların detaylı profil sayfalarına girerek bilgi edinebilir, firmalar ile doğrudan iletişime geçebilir, firmaların size özel düzenleyeceği kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Lookum, firmalara hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan Lookum işletme hesabı oluşturarak; ürün, hizmet ve kampanyalarını daha geniş bir kitleye tanıtabilme imkanı sunuyor. Lookum’un çok çesitli reklam seçenekleri ile bu avantajı kolaylıkla yakalayabilirsiniz.


“LoOkum - dilinden anlar” sloganı ile yayın hayatına başlayan www.lookum.co ve iOS / Android uygulamaları sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Platformumuza üye olarak yurtdışında yaşayan veya seyahat planlayan tüm dostlarımıza bu servisin ulaşmasında bizlere destek olabilirsiniz. Ayrıca firmanızı eklemek veya firma önerisinde bulunmak için uygulama üzerindeki adımları takip edebilir veya bizlere ulaşarak Lookum ailesine katılabilirsiniz.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz!

Not: Firma ekleme, üyelik işlemleri, vb. gibi tüm teknik konulara dair sorularınız için destek@lookum.co e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lookum ekibi olarak en kısa sürede size yardımcı olacağız.

loOkum aynı zamanda düzenli olarak Lookum TALKs ve Networkig etkinlikleri gerçekleştirmektedir. Yaklaşan etkinliklerimizi aşağıda bulabilirsiniz. 

Facebook Sayfamız: 

https://www.facebook.com/events/358510025325961

26/10/2020 - Dr. Özgür Bolat ile Webinar

"Mutlu ve başarılı çocuk nasıl yetiştirilir?"

Kayıt&Detay: https://www.facebook.com/events/358510025325961

Dr. Ozgur Bolat - Webinar.jpg